fénixov kotlík

Marcus Phoenix

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
phoenix
Novodobí Záporožáci píšu Putinovi Zdroj: 9gag.com
 
pH--
pH-- | 28.2.2022 15:53

A čo to píšu Putinovi Prvému?
To isté, čo ich predkovia Ibrahimovi Prvému:

Ty, sultán, čert turecký, prekliateho čerta brat a kamarát, sekretár samotného Lucifera. Čo si Ty do čerta za rytiera, keď holou riťou ani ježka nezabiješ. Čert vyserie a Tvoje vojsko žerie. Nebudeš Ty, sukin syn, nad kresťanmi vládnuť! Tvojho vojska sa my nebojíme. Na zemi aj na vode sa s Tebou budeme biť, pojebeme tvoju mater!

Ty babylonský čašník, macedónsky kolár, jeruzalemský sládek, alexandrijský kozár, pastier sviní z Veľkého a Malého Egypta, arménsky zlodej, tatársky sagajdak[1], kamenecký kat, celého sveta a podsvetia blázon, hadie plemä a vred na našom vtákovi. Prasacia hlava, kobylia riť, mäsiarsky pes, nepokrstená hlava, pojeb svoju mater.

Takto ti odpovedajú záporožci, ty úbožiak. Nebudeš ty pásť ani kresťanom prasce. Tým končíme, pretože nepoznáme dátum a nemáme kalendár, mesiac je na nebi, roku pána, taký istý deň je u vás ako aj u nás, takže nás za to bozaj v riť!

Podpísaný Košový ataman Ivan Sirko s celým záporožským táborom


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 28.2.2022 16:35

Mohol si to upraviť trocha na modernú dobu... Putin by napísal:

Ja, báťuška cár a vládca veľkého Ruska, syn Josifa Vissarionoviča, vnuk Vladimíra Iľjiča, vládca kráľovstva Kremeľského, Podnesterského, Čečenského, severného i južného Osetska, cár nad cármi, panovník nad panovníkmi, výnimočný agent, nikým neporazený džudista, majiteľ čierneho pásu, neúprosný strážca hrobky Vasilija Blaženého, poručník samotnej matičky, nádej a útecha oligarchov, útecha a veľký ochranca Slovanov, nariaďujem vám, záporožským kozákom, aby ste sa mi dobrovoľne a bez odporu vzdali, a zdržali sa obťažovania ďalšími útokmi.

Ruský cár Vladimír Vladímirovič I.

No a odpoveď by bolo taká ako vyššie, len s pomenenými titulmi.


Xytrolin
Xytrolin | 28.2.2022 19:58

Tu je to samý literát vidím... :D


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader